nasi lektorzy

Londyn Oxford

szkolenia językowe

Św. Marcin26

nasza misja

sale wykładowe

Ceny Kursów Językowych PERFECT

CENNIK KURSÓW SEMESTRALNYCH od października 2015

Przy opłaceniu dwóch semestrów czyli rocznego kursu z jednego wybranego języka, kursant zyskuje możliwość nieodpłatnego uczęszczania na kurs z drugiego wybranego języka w wymiarze pełnego semestru.

/promocja „drugi język gratis” dotyczy zajęć grupowych i języków na poziomie podstawowym: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i włoski - o inne języki prosimy pytać na bieżąco/

Dodatkowe zajęcia dla wszystkich kursantów. Konwersacje z dwóch dowolnych języków, niezależnie od języka na kursie. Chętni zapisują się na listę. Zajęcia są bezpłatne, odbywają się w godzinach popołudniowych.

Pełna lista promocji w tabeli poniżej. Semestr nauki 398 zł. w grupie Comfort.

 

CENNIK KURSÓW SEMESTRALNYCH

Eko strefa Kursy w grupach

Tryb STANDARD 90 minut w tygodniu. Grupy 4 do 10 osób.
grupy
ilość uczestników
cena za semestr
przy zapisie na rok
raty
odpłatność
w 2 ratach
cena lekcji
45 min
cena za semestr
przy zapisie
na 1 semestr
raty
odpłatność
w 2 ratach
ilość godzin
lekcyjnych
45 minut
grupa
Comfort
5 do 10 osób
398 zł.
promocja
2 raty po
219 zł.
14 zł.
415 zł.
2 raty po 227 zł.
28 + konwersacje bez limitu

Rabat dla studentów. Jeśli jesteś studentem i chcesz zapisać się na jeden tylko semestr, to za kurs zapłacisz tylko 405 zł. (lub w dwóch ratach po 222 zł.) Przy zapisie na cały rok, cena za semestr wyniesie jedynie 398 zł. (możliwa odpłatność w ratach). Sprawdź! Jest to najlepsza oferta na rynku.

Jeśli opłacisz dwa semestry z góry czyli cały rok, to trzeci semestr z innego, wybranego języka otrzymasz gratis. Dodatkowo korzystaj z bezpłatnych konwersacji z angielskiego i/lub niemieckiego bez limitu, niezależnie jakiego języka uczysz się na kursie.

Kursy w zespołach 2 do 4 osób

Tryb STANDARD 90 minut w tygodniu. Grupy w 2, 3 osoby.
grupy
ilość uczestników
cena za semestr
przy zapisie na rok
raty
odpłatność
w 2 ratach
cena lekcji
45 min
ilość godzin
lekcyjnych
45 minut
grupa
Lux
2 do 4 osób
698 zł.
promocja
2 raty po
369 zł.
25 zł.
28 + konwersacje bez limitu

strefa VIP Kurs indywidualny

Pakiety do wyboru dla kursów indywidualnych.
pakiet cena pakietu
raty
odpłatność
w 2 ratach
cena lekcji
45 min
ilość godzin
lekcyjnych
45 minut
maxi VIP 28
1260 zł.
promocja
2 raty po 648 zł.
45 zł.
28* +
konwersacje bez limitu
eco VIP 12
564 zł.
2 raty po 302 zł.
47zł.
12 +
konwersacje bez limitu

*uwaga w przypadku takich języków jak norweski, szwedzki, portugalski, japoński i chiński, ilość lekcji w pakiecie indywidualnym wynosi 26 godzin lekcyjnych (26 x 45 minut). Dotyczy wyłącznie pakietu maxi Vip.

 

Eko strefa Kursy w grupach intensywne

Tryb INTENSIVE 2 x 90 minut w tygodniu.
grupy
ilość uczestników
cena za semestr
przy zapisie na rok
raty
odpłatność
w 2 ratach
cena lekcji
45 min
cena za semestr
przy zapisie
na 1 semestr
raty
odpłatność
w 2 ratach
ilość godzin
lekcyjnych
45 minut
grupa
Comfort
5 do 10 osób
746 zł.
promocja
2 raty po
393 zł.
13 zł.
780 zł.
2 raty po 410 zł.
56 + konwersacje bez limitu

Wszystkie kursy w jednej cenie. Ceny dotyczą wszystkich języków, niezależnie od poziomu i rodzaju kursu oraz pory dnia. Na przykład kurs egzaminacyjny FCE w godzinach wieczornych kosztował będzie tyle samo, co kurs włoskiego dla początkujących w godzinach porannych.

A w naszym Promostosie kilka nowych pozycji...

398 zł. semestr nauki. Dokładnie tyle zapłacisz za cały semestr nauki od października do lutego w grupie Comfort (7 do 10 uczestników). Semestr to 28 lekcji po 45 minut + konwersacje z dwóch wybranych języków. Cena obowiązuje w przypadku zapisu na rok nauki (2 semestry). Jeśli zapiszesz się tylko na jeden semestr zapłacisz za niego 415 zł. Możliwa odpłatność w ratach.

Bezpłatne konwersacje bez limitu

Dodatkowe zajęcia dla naszych kursantów. Konwersacje z języków angielski i niemiecki dla wszystkich, niezależnie od wybranego języka na kursie. Chętni zapisują się na listę. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych.

Drugi język gratis.

Rozpocznij przygodę z nowym językiem. Zapisz się i opłać roczny kurs z dowolnego języka. Drugi kurs otrzymasz gratis. Promocja dotyczy kursu podstawowego z języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i włoski. Będzie to pełen semestr w wymiarze 28 godzin lekcyjnych. Istnieje możliwość wyboru innego języka na poziomie wyższym niż podstawowy, ale tylko w przypadku zaistnienia wolnych miejsc w grupach. Prosimu pytać w biurze.
Trzeci język gratis. Zapisz się na dwa języki. Przy jednorazowej wpłacie za semestr lub za rok nauki, otrzymasz trzeci język gratis na semestr lub rok. Promocja dotyczy kursu z trzeciego wybranego języka na dowolnym poziomie.
13 zł. lekcja. To promocyjna oferta na kurs w trybie INTENSIVE 2x90 minut tygodniowo. Cena takiego kursu w grupie Comfort to 746 zł. Cena lekcji 13 zł. W pakiecie aż 56 lekcji.
Kurs za 1 zł. Jeśli zapiszesz 4 znajomych. Kwota do podziału lub kurs za 1 zł. Wybór należy do Was, do Ciebie.

Dla naszych stałych słuchaczy zniżki za kontynuację - zapytaj w biurze. A dla nowych studentów gwarancję niższych cen w następnym semestrze.

w cenie kursu:

bezpłatne konwersacje z dwóch języków - zapisz się na dodatkowe zajęcia o charakterze konwersacji. Uczęszczaj na swój język lub inny i wybierz drugi jaki Cię interesuje. Wybór należy do Ciebie.
ćwiczenia wymowy - właśnie konwersacje - aby zacząć szybko mówić. Wszystkie zajęcia w języku obcym (poziomy wyższe od podstawowego).
profesjonalne doradztwo - doradzimy jaką grupę wybrać. Skierujemy próbnie do kilku grup aby precyzyjnie określić środowisko dla najlepszego opanowania języka obcego.
konsultacje lektorskie - test początkowy stanowi jedynie wstępną ocenę znajomości języka. Proponujemy spotkanie z lektorem - konsultacje. Również podczas kursu.
zniżki na słowniki i podręczniki do 20% - wydajemy karty rabatowe do zaprzyjaźnionych księgarni językowych.
test i określenie poziomu startowego - na początku test. Niezobowiązująco i całkowicie bezpłatnie.
świadectwo ukończenia kursu - a w nim: określenie znajomości języka na podstawie opinii lektora oraz wyszczególniona ilość godzin nauki.
dostęp do biblioteki - korzystaj z naszych zasobów
dla chętnych ćwiczenia przez internet - każdy lektor chętnie Ci pomoże, nawet w chwilach wolnych od pracy

Tryb STANDARD 90 minut w tygodniu.
grupy
ilość uczestników
cena za semestr
przy zapisie na rok
raty
odpłatność
w 2 ratach
cena lekcji
45 min
ilość godzin
lekcyjnych
45 minut
grupa
Vip
2 do 3 osób
698 zł.
promocja
2 raty po
371 zł.
24 zł.
28 + konwersacje
Ceny

Newsroom

Weekend majowy

w poniedziałek i wtorek, 2 i 3 maja szkoła będzie nieczynna.

Perfekcyjne planszówki Jeśli lubisz gry planszowe, karciane, kości... Przyjdź! Kolejna już edycja "Perfekcyjnych plancówek" w najbliższą sobotę 14'V'2016. Start godz. 14:00. Zajęcia poprowadzi wykładowca języka japońskiego Pani Urszula Knap.

Więcej …

Perfekcyjne planszówki Jeśli lubisz gry planszowe, karciane, kości... Przyjdź! Kolejna już edycja "Perfekcyjnych plancówek" w najbliższą sobotę 16'IV'2016. Start godz. 14:00 do 20:00. Zajęcia poprowadzi wykładowca języka japońskiego Pani Urszula Knap.


Więcej …

Karty podarunkowe o wartości 50 zł.

Do odebrania karty podarunkowe o wartości 50zł. Karty do zrealizowania zniżki przez osobę wskazaną przez kursanta Perfect. Cena kursu dla takiej osoby to 348zł. (398zł. – 50zł.) Z rabatu skorzystać mogą osoby, które jak dotąd nie uczestniczyły w kursach organizowanych przez Perfect.

Bezpłatne konwersacje

Konwersacje j. Niemiecki. W czwartek 31 marca o godz. 19:10 odbędą się zajęcia konwersacje z języka niemieckiego. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę dostępną w szkole Perfect.

szkolenia językowe

Londyn, Oxford i angielski. Kursy wyjazdowe.

zaloguj się

PERFECT Centrum Edukacji, 61-896 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 - nr konta: mBank  83  1140  2004  0000  3102  4322  0403

Copyright © 2016 PERFECT Kursy Językowe 398 zł. SEMESTR 13 zł. lekcja Św. Marcin 26 - ZAPYTAJ! nauka języków, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, japoński, chiński, norweski, szwedzki. Wszelkie prawa zastrzeżone.