Św. Marcin 26, tel.: 607 584 123 i 605 186 680           

Semestr letni - Zapisy. Nowe grupy. Start już w styczniu.

Kursy Językowe Perfect na wszystkich poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych. Na zajęciach najczęściej spotykają się studenci oraz osoby aktywne zawodowo.

Programy tworzymy autorsko na potrzeby każdej grupy uwzględniając postulaty wszystkich jej uczestników. Zazwyczaj stosujemy podręczniki z dużą ilością materiałów dodatkowych, które bezpłatnie przekazujemy wszystkim kursantom przed przystąpieniem do konkretnej lekcji.

Prowadzimy kursy ogólne, konwersacje z gramatyką w określonej proporcji mającej na celu rozwój umiejętności przede wszystkim komunikatywnych, rozumienia ze słuchu i mówienia. Wszystko dla lepszego odnalezienia się w sytuacji obcojęzycznej. Na zajęciach staramy się mówić w języku obcym, nawet na niższych poziomach zaawansowania.

Organizujemy zajęcia specjalistyczne wzbogacone o słownictwo z dziedzin: bussines, prawo, medycyna i innych. Przygotowujemy do podjęcia konkretnych zawodów poza granicami naszego kraju. Prowadzimy kursy kierunkowe: praca, turystyka, rozmówki. Przygotowujemy chętnych do programu Erasmus.

Osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu na konkretny certyfikat językowy, znajdą miejsce w specjalnie utworzonych grupach. Najczęściej prowadzimy grupy na certyfikaty FCE, CEA, ZD, DELF, DELE. Zajęcia w tych grupach nastawione są ściśle na potrzeby konkretnego egzaminu. Więcej informacji tutaj.

Semestr zimowy (październik - luty). Na ten semestr rekrutacja odbywa się w miesiącach wrzesień i październik. Zajęcia w grupach standardowych zaczynają się w połowie października.

Semestr letni (marzec - czerwiec). W tym semestrze zapisy przyjmujemy w styczniu i lutym. Zajęcia dla nowo-powstałych grup zaczynają się w marcu. Istnieje możliwość utworzenia nowych grup jak i dołączenia do grup już istniejących.

Kursy indywidualne oraz w grupach zamkniętych rozpoczynają się w dowolnym momencie roku szkolnego. Podział na semestry dotyczy jedynie grup Comfort.

Zazwyczaj zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. Najczęściej wybierane są terminy popołudniowe w godzinach 16:00, 17:30 i 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Piątki i weekendy przeznaczone są raczej na zajęcia indywidualne i w mniejszych grupach.

Grupy w trybie STANDARD mają zajęcia raz w tygodniu po 90 minut. W trybie INTENSIVE dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Istnieje możliwość wyboru grupy pod względem liczebności uczestników. Ty podejmujesz decyzję czy zapiszesz się do grupy COMFORT 5 do 10 osób, czy też LUX 2 do 4 osób. Podczas zapisu, osoba chętna rozpocząć naukę ma możliwość zadeklarowania chęci uczestniczenia w zajęciach w grupie wg liczebności osób. Wybierasz ilość osób w grupie i co za tym idzie cenę Twojego kursu. Sprawdź cennik.


Grupy COMFORT 5-10 osób to najbardziej ekonomiczna propozycja na kurs z języka obcego. Na zajęciach spotykamy się w liczbie do 10 uczestników. Jednym z parametrów świadczących o wydajności szkoleń jest ograniczona ilość biorących w nich udział kursantów. W praktyce wygląda to tak, że w zajęciach w Perfect regularnie uczestniczy ok. 6, 8 osób.

Kursant, który wybierze tą grupę może mieć pewność, że odpłatność za zajęcia nie wzrośnie w przypadku gdy w grupie znajdzie się mniej niż pięć osób.

14 zł. lekcja, 398 zł. semestr,  79 zł. na miesiąc


Grupy LUX 2-4 osób grupa zaczyna się od dwóch. Tak, dwie osoby i chęć do nauki języka wystarczą do rozpoczęcia kursu. To ciekawa i ciesząca się zainteresowaniem propozycja. Korzystają z niej często znajomi decydujący się na kurs wydajnością przypominający zajęcia indywidualne, lecz o połowę od nich tańszy. Termin i intensywność nauki ustalamy indywidualnie.

Są osoby zainteresowane kursem w mniejszym gronie. Dla nich została stworzona oferta Grupy Lux.

26 zł. lekcja 750 zł. semestr, 149 zł. na miesiąc

VIP zajęcia indywidualne. W przypadku wyboru zajęć w trybie indywidualnym słuchacz ma wyłączność co do wyboru terminu, intensywności (1x90 min./ tyg. lub więcej, 90 min. dziennie lub więcej) oraz poziomu zajęć. Może wówczas niepodzielnie decydować o technice prowadzenia zajęć oraz o wyborze materiałów szkoleniowych. Możliwy dowolny termin rozpoczęcia kursu. Kursy mogą odbywać się każdego dnia tygodnia, z wyjątkiem niedziel, w przedziale godzin 7:00 do 22:00.

Elastyczność - umowę podpisujemy na konkretną ilość zajęć do wykorzystania w dogodnym dla kursanta terminie. Istnieje możliwość przerwania cyklu zajęć, wznawiania go, zmiany intensywności lekcji.

W trybie indywidualnym proponujemy 90 lub 180 minut lekcji tygodniowo – jedno lub dwa spotkania. Jest to wystarczająca ilość języka wziąwszy pod uwagę konieczność pracy także poza zajęciami. W przypadkach przepracowania dużej ilości materiału w związku z wyjazdem do pracy czy egzaminem, gotowi jesteśmy przeprowadzić więcej zajęć w trybie codziennym.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów z wykształceniem filologicznym i metodycznym oraz obcokrajowców - native speakers. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy metodę prowadzenia zajęć przyspieszając naukę poprzez wydajniejsze zapamiętywanie.
Każda lekcja w naszej szkole jest bowiem zorganizowana w taki sposób, aby na początku zawierała przypomnienie poprzedniego, a na końcu podsumowanie bieżącego materiału, z wyraźnym zaznaczeniem zdobytych umiejętności. Wszystko po to by dodatkowo utrwalać wiedzę, i aby słuchacz doskonale zdawał sobie sprawę na jakim etapie szkolenia się obecnie znajduje. Metodę tę nazwaliśmy Record+.
Naszym zwyczajem jest cykliczne przeprowadzanie testów, aby utrzymać i ciągle wzmocnić Państwa motywacje do nauki. Lektorzy stanowią ważna cześć szkoły zapewniając nie tylko wysoki poziom naukowy, ale także przyjemną i miła atmosferę zajęć. Każda lekcja przygotowana jest starannie w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie z wykorzystaniem ciekawych materiałów oraz doświadczenia prowadzącego. Główny nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu ponieważ te najczęściej sprawiają największe kłopoty. Staramy się, aby przełamali Państwo barierę językową zarówno na szczeblu zawodowym jak i towarzyskim. Zawsze umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych poziomach. Początkowy etap nauczania obejmuje słownictwo podstawowe, niezbędne do porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach życia codziennego. Na kolejnych, wyższych poziomach, dalej wzbogacają Państwo słownictwo i doskonalą umiejętność swobodnego wypowiadania się i pisania  w języku obcym.  Na końcu roku szkolnego uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu z wyszczególnieniem poziomu oraz ilości odbytych godzin lekcyjnych.

Przy zapisie na kurs, oferujemy zniżki do 20% na zakupy materiałów edukacyjnych, m.in. słowniki i podręczniki w zaprzyjaźnionych księgarniach językowych.

Terminy kursów

Terminy kursów językowych

Grupy i zajęcia indywidualne

dni tygodnia

godziny zajęć

grupa Comfort 5 do 10 uczestników pn, wt, śr, czw 14:30, 16:00, 17:30, 19:10 i rano
grupa Lux 5 do 10 uczestników pn, wt, śr, czw, pt, so od 7:00 do 20:30
indywidualnie VIP

Tryby zapisów

Tryby zapisów, inensywność nauki

Grupy i zajęcia indywidualne

Tryb

Ilość godzin lekcyjnych w semestrze

grupa Comfort 5 do 10 uczestników

grupa Lux 5 do 10 uczestników

indywidualnie VIP

Standard 1x90 min. tygodniowo 28 + konwersacje bez ograniczeń
Intensive 2x90 min. tygodniowo 56 + konwersacje bez ograniczeń

 

Konwersacje - zajęcia bezpłatne z języka angielskiego i niemieckiego. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy kursanci Perfect, niezależnie jakiego języka uczą się na kursie. Przyjdź! Jeśli tylko masz czas.

Zajęcia mają charakter otwarty. Sprzyjają dodatkowemu ugruntowywaniu wiedzy, już poza kursem. Program przygotowywany jest autorsko przez lektorów prowadzących. Cel: jak najwięcej mówienia, analiza wybranych zagadnień gramatycznych, rozwój słownictwa z konkretnych dziedzin. Pytaj! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące języka obcego. Zajęcia kilka razy w miesiącu. Czas trwania 60 minut.

Ponadto organizujemy pokazy filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową z udziałem lektora. Spotkania z native speakerami.

 • standardowe - na różnych poziomach zaawansowania, dla różnych grup wiekowych: głównie studenci i osoby aktywne zawodowo
 • indywidualne - dopasowane do indywidualnych potrzeb słuchacza
 • konwersacyjne - polegające głównie na utrwalaniu materiału językowego
 • egzaminacyjne - na certyfikaty językowe zakładka certyfikaty oraz egzaminy maturalne
 • specjalistyczne - wzbogacone o słownictwo specjalistyczne - bussines, prawo, medycyna..
 • specyficzne pod kontem zdobycia umiejętności w konkretnym celu: praca za granicą, turystyka, Erasmus, rozmówki.
 • kursy w pełnym wymiarze semestralnym z dowolnym momentem rozpoczęcia - grupy zamknięte, indywidualnie
 • intensywne kursy dwu i czterotygodniowe
 • kursy wakacyjne
 • Św. Marcin 26 przy Galerii MM na wysokości ul. Piekary
 • Klub Rondo przy ul. Przybyszewskiego 56, obok klubu Eskulap

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

partnerzy perfect