Św. Marcin 26, tel.: 607 584 123 i 605 186 680           

Semestr letni - Zapisy. Nowe grupy. Start już w styczniu.

PERFECT Kursy Językowe
Już 14 lat nauczamy języków obcych. W ofercie mamy 11 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, norweski, szwedzki, japoński i chiński.

Nasza siedziba znajduje się przy ul. Św. Marcin 26 (obok Galerii MM) – doskonała komunikacja z resztą miasta. 

Priorytet to wysoki poziom zajęć i satysfakcja słuchacza. 
Sukces to utrzymanie niewiarygodnych cen na rynku oraz setki zadowolonych kursantów polecających nas swoim znajomym. 
Wykorzystujemy sprawdzone i efektywne metody nauczania wraz z najnowszymi materiałami dydaktycznymi. Proponujemy także metodę prowadzenia zajęć wspomagającą zapamiętywanie „Record+”.

Naszej szkole zależy na Państwa postępach w nauce i bardzo dobrych wynikach na egzaminach międzynarodowych. Jakość nauczania jest dla nas najważniejszym parametrem dlatego nasze grupy liczą od 2 do maksymalnie 10 uczestników.

METODA NAUCZANIA I KADRA 
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów z wykształceniem filologicznym i metodycznym oraz obcokrajowców - native speakers. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy metodę prowadzenia zajęć przyspieszając naukę poprzez wydajniejsze zapamiętywanie. 
Każda lekcja w naszej szkole jest bowiem zorganizowana w taki sposób, aby na początku zawierała przypomnienie poprzedniego, a na końcu podsumowanie bieżącego materiału, z wyraźnym zaznaczeniem zdobytych umiejętności. Wszystko po to by dodatkowo utrwalać wiedzę, i aby słuchacz doskonale zdawał sobie sprawę na jakim etapie szkolenia się obecnie znajduje. Metodę tę nazwaliśmy „Record+”. 
Naszym zwyczajem jest cykliczne przeprowadzanie testów, aby utrzymać i ciągle wzmocnić Państwa motywacje do nauki. 
Lektorzy stanowią ważna cześć szkoły zapewniając nie tylko wysoki poziom naukowy, ale także przyjemną i miła atmosferę zajęć. Każda lekcja przygotowana jest starannie w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie z wykorzystaniem ciekawych materiałów oraz doświadczenia prowadzącego. Główny nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu ponieważ te najczęściej sprawiają największe kłopoty. Staramy się, aby przełamali Państwo barierę językową zarówno na szczeblu zawodowym jak i towarzyskim. Zawsze umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych poziomach. Początkowy etap nauczania obejmuje słownictwo podstawowe, niezbędne do porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach życia codziennego. Na kolejnych, wyższych poziomach, dalej wzbogacają Państwo słownictwo i doskonalą umiejętność swobodnego wypowiadania się i pisania w języku obcym. Na końcu roku szkolnego uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu z wyszczególnieniem poziomu oraz ilości odbytych godzin lekcyjnych.

DLACZEGO TAK TANIO?
Największym naszym atutem jest uzyskanie wysokiego poziomu kształcenia przy nieporównywalnie niskiej cenie kursu. Zapytaj nas dlaczego tak tanio? To jeden z naszych sloganów. A odpowiedz? Redukujemy do minimum koszty reklamy. Oszczędność na akcjach promocyjnych powoduje, że tak niskie ceny zarezerwowane są dla tych z Państwa, którzy potrafili znaleźć naszą ofertę. Dodatkowo nasi słuchacze otrzymują zniżki i kupony rabatowe do kilku zaprzyjaźnionych księgarni oraz zaproszenia na wybrane imprezy kulturalne w Poznaniu.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

partnerzy perfect